| Peak global rank | |
| PP | 8,957 |
| Ranked score | 1,509,672,055 |
| Total score | 2,829,890,199 |
| Playcount | 351 |
| Playtime | 0d 9h 6m |
| Replays watched | 52 |
| Total hits | 158,941 |
| Accuracy | 98.35% |
| Max combo | 2,397 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,970 |
| Ranked score | 279,721,685 |
| Total score | 475,118,014 |
| Playcount | 35 |
| Playtime | 0d 0h 52m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 25,851 |
| Accuracy | 99.70% |
| Max combo | 1,556 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 154,766 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 86 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 22,291 |
| Ranked score | 141,447,000 |
| Total score | 420,497,840 |
| Playcount | 2,459 |
| Playtime | 2d 15h 3m |
| Replays watched | 261 |
| Total hits | 1,306,091 |
| Accuracy | 98.79% |
| Max combo | 3,550 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 126,360 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 415 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |