| Peak global rank | |
| PP | 55 |
| Ranked score | 250,938 |
| Total score | 250,938 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 507 |
| Accuracy | 90.60% |
| Max combo | 84 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 71 |
| Ranked score | 690,180 |
| Total score | 753,879 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,927 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 412 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 777,150 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,142 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 79,920 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 274 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 11 |
| Ranked score | 494,290 |
| Total score | 506,130 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,445 |
| Accuracy | 58.85% |
| Max combo | 72 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |