| Peak global rank | |
| PP | 8,313 |
| Ranked score | 83,449,211 |
| Total score | 486,167,962 |
| Playcount | 1,206 |
| Playtime | 0d 17h 18m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 153,771 |
| Accuracy | 92.54% |
| Max combo | 546 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,998 |
| Ranked score | 7,101,680 |
| Total score | 18,261,876 |
| Playcount | 105 |
| Playtime | 0d 2h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 34,094 |
| Accuracy | 92.68% |
| Max combo | 593 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 36,240 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 40 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 11,139 |
| Ranked score | 36,012,866 |
| Total score | 161,660,397 |
| Playcount | 455 |
| Playtime | 1d 9h 4m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 482,981 |
| Accuracy | 96.62% |
| Max combo | 2,436 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 22,017 |
| Ranked score | 85,910,080 |
| Total score | 767,902,080 |
| Playcount | 11,945 |
| Playtime | 7d 13h 7m |
| Replays watched | 68 |
| Total hits | 2,446,761 |
| Accuracy | 97.74% |
| Max combo | 3,844 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,237 |
| Ranked score | 6,830,970 |
| Total score | 18,008,700 |
| Playcount | 138 |
| Playtime | 0d 3h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 60,165 |
| Accuracy | 90.01% |
| Max combo | 1,702 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,338 |
| Ranked score | 1,262,960 |
| Total score | 4,163,950 |
| Playcount | 71 |
| Playtime | 0d 0h 53m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,800 |
| Accuracy | 96.94% |
| Max combo | 186 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,356 |
| Ranked score | 2,394,000 |
| Total score | 14,342,790 |
| Playcount | 214 |
| Playtime | 0d 11h 53m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 56,068 |
| Accuracy | 84.02% |
| Max combo | 571 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |