| Peak global rank | |
| PP | 9,055 |
| Ranked score | 3,292,641,329 |
| Total score | 15,307,363,176 |
| Playcount | 10,224 |
| Playtime | 7d 19h 47m |
| Replays watched | 12 |
| Total hits | 1,778,670 |
| Accuracy | 97.57% |
| Max combo | 1,997 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 34,950 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 138 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 14,634,473 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,708 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 674 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 904,011 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,222 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,372 |
| Ranked score | 8,842,930 |
| Total score | 33,328,050 |
| Playcount | 435 |
| Playtime | 0d 7h 14m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 106,821 |
| Accuracy | 95.14% |
| Max combo | 1,907 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 58 |
| Ranked score | 90,890 |
| Total score | 1,257,480 |
| Playcount | 37 |
| Playtime | 0d 0h 19m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,410 |
| Accuracy | 66.27% |
| Max combo | 179 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 13 |