| Peak global rank | |
| PP | 1,306 |
| Ranked score | 36,578,405 |
| Total score | 74,190,814 |
| Playcount | 79 |
| Playtime | 0d 1h 28m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 22,653 |
| Accuracy | 91.29% |
| Max combo | 887 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 440 |
| Ranked score | 917,216 |
| Total score | 1,305,738 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,472 |
| Accuracy | 99.86% |
| Max combo | 332 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 20,348 |
| Ranked score | 179,123,927 |
| Total score | 709,978,642 |
| Playcount | 1,219 |
| Playtime | 1d 20h 51m |
| Replays watched | 145 |
| Total hits | 1,381,061 |
| Accuracy | 97.19% |
| Max combo | 7,141 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 138 |
| Ranked score | 704,760 |
| Total score | 704,760 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,108 |
| Accuracy | 98.21% |
| Max combo | 410 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 254 |
| Ranked score | 168,180 |
| Total score | 232,410 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 750 |
| Accuracy | 96.07% |
| Max combo | 240 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 149 |
| Ranked score | 919,390 |
| Total score | 2,926,900 |
| Playcount | 21 |
| Playtime | 0d 0h 40m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 10,353 |
| Accuracy | 85.08% |
| Max combo | 787 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |