| Peak global rank | |
| PP | 4,502 |
| Ranked score | 992,979,230 |
| Total score | 2,912,016,628 |
| Playcount | 4,081 |
| Playtime | 3d 6h 4m |
| Replays watched | 8 |
| Total hits | 1,058,245 |
| Accuracy | 93.04% |
| Max combo | 1,501 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 32 |
| Ranked score | 73,698 |
| Total score | 344,931 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 776 |
| Accuracy | 60.49% |
| Max combo | 61 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 822 |
| Ranked score | 111,007,334 |
| Total score | 209,143,785 |
| Playcount | 299 |
| Playtime | 0d 6h 17m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 95,503 |
| Accuracy | 98.54% |
| Max combo | 725 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 50 |
| Ranked score | 5,244,417 |
| Total score | 13,343,014 |
| Playcount | 64 |
| Playtime | 0d 0h 58m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,270 |
| Accuracy | 86.53% |
| Max combo | 1,037 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 16,148 |
| Ranked score | 373,628,500 |
| Total score | 2,194,835,950 |
| Playcount | 18,076 |
| Playtime | 14d 21h 16m |
| Replays watched | 70 |
| Total hits | 7,333,984 |
| Accuracy | 96.97% |
| Max combo | 3,259 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 36 |
| Ranked score | 119,670 |
| Total score | 529,530 |
| Playcount | 10 |
| Playtime | 0d 0h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,960 |
| Accuracy | 87.26% |
| Max combo | 143 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 662 |
| Ranked score | 2,179,850 |
| Total score | 6,370,190 |
| Playcount | 63 |
| Playtime | 0d 1h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 20,170 |
| Accuracy | 96.86% |
| Max combo | 506 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 634 |
| Ranked score | 10,668,060 |
| Total score | 28,156,730 |
| Playcount | 346 |
| Playtime | 0d 6h 45m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 110,906 |
| Accuracy | 88.20% |
| Max combo | 1,539 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 51 |