| Peak global rank | |
| PP | 12,202 |
| Ranked score | 3,261,114,174 |
| Total score | 15,048,767,353 |
| Playcount | 17,621 |
| Playtime | 9d 7h 25m |
| Replays watched | 94 |
| Total hits | 3,197,719 |
| Accuracy | 87.95% |
| Max combo | 1,531 |
| Followers | 88 |
| Peak global rank | |
| PP | 173 |
| Ranked score | 550,295 |
| Total score | 749,275 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 0h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,282 |
| Accuracy | 84.93% |
| Max combo | 130 |
| Followers | 88 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 88 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 227,266 |
| Total score | 1,476,278 |
| Playcount | 10 |
| Playtime | 0d 0h 12m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,328 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 77 |
| Followers | 88 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 160,200 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 689 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 88 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 14,350 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 38 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 88 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 88 |
| Peak global rank | |
| PP | 567 |
| Ranked score | 821,600 |
| Total score | 3,743,280 |
| Playcount | 81 |
| Playtime | 0d 0h 50m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 14,763 |
| Accuracy | 85.90% |
| Max combo | 251 |
| Followers | 88 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 88 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 88 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 88 |