| Peak global rank | |
| PP | 1,884 |
| Ranked score | 51,500,492 |
| Total score | 1,279,519,494 |
| Playcount | 1,932 |
| Playtime | 4d 6h 42m |
| Replays watched | 6 |
| Total hits | 457,224 |
| Accuracy | 91.94% |
| Max combo | 1,041 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 476 |
| Ranked score | 31,978,946 |
| Total score | 239,648,487 |
| Playcount | 143 |
| Playtime | 0d 2h 20m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 54,690 |
| Accuracy | 99.19% |
| Max combo | 730 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 650,393 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 686 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 32,010 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 127 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 4,689,960 |
| Playcount | 52 |
| Playtime | 2d 19h 20m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 17,657 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 293,720 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,105 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |