| Peak global rank | |
| PP | 57 |
| Ranked score | 4,799,888 |
| Total score | 4,853,872 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 15m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,690 |
| Accuracy | 88.57% |
| Max combo | 349 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 724,530 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,414 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 507,530 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,509 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |