| Peak global rank | |
| PP | 1,259 |
| Ranked score | 28,428,927 |
| Total score | 113,591,440 |
| Playcount | 292 |
| Playtime | 0d 6h 24m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 61,315 |
| Accuracy | 90.35% |
| Max combo | 364 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 7,576 |
| Ranked score | 138,527,318 |
| Total score | 827,971,092 |
| Playcount | 2,795 |
| Playtime | 2d 17h 23m |
| Replays watched | 12 |
| Total hits | 1,108,283 |
| Accuracy | 98.06% |
| Max combo | 2,951 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 68 |
| Ranked score | 1,150,890 |
| Total score | 3,766,082 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,675 |
| Accuracy | 95.15% |
| Max combo | 196 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 26 |
| Ranked score | 1,109,024 |
| Total score | 5,461,349 |
| Playcount | 18 |
| Playtime | 0d 0h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,929 |
| Accuracy | 89.90% |
| Max combo | 132 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 7,527 |
| Ranked score | 24,544,280 |
| Total score | 136,258,780 |
| Playcount | 1,036 |
| Playtime | 0d 19h 15m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 437,672 |
| Accuracy | 97.43% |
| Max combo | 1,920 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,152 |
| Ranked score | 2,840,730 |
| Total score | 18,037,950 |
| Playcount | 136 |
| Playtime | 0d 1h 45m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 61,925 |
| Accuracy | 86.45% |
| Max combo | 1,141 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,087 |
| Ranked score | 5,552,460 |
| Total score | 22,300,750 |
| Playcount | 238 |
| Playtime | 0d 4h 51m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 75,702 |
| Accuracy | 93.60% |
| Max combo | 1,484 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |